Prac. vnitřní pošt. služby jen OZP v ID (4 hod./den) - Roztyly Praha

Lokalita pracoviště: Praha , Hlavní město Praha
Aktualizováno před 7 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Firma: EDM (Entre Direct Marketing) s.r.o.
Místo pracoviště: Praha 4 - Roztyly
Mzda: 110 - 120 Kč/hod
Pracovní poměr: Práce na zkrácený úvazek (20 hod. týdně).

Vzdělání: SOU nebo SOU s maturitou
Jazyky: Čeština

Vhodné pro: OZP v ID s docházením do firmy
Druh práce: Administrativa, lehká manuální činnost

Nabízíme

Tato pozice je vymezena pro zdravotně postižené osoby V INVALIDNÍM DŮCHODU.
Práce na poloviční úvazek (20 hod./týden) - práce na směny
Pracovní smlouva na HPP na dobu určitou, s prodloužením v případě spokojenosti na dobu neurčitou
Hodinová mzda 110,-Kč/hod - 120,- Kč /hod.
Benefity: příspěvek na stravování, Benefitní poukázky
Pracoviště: Praha 4 - Roztyly
Nástup - výběrové řízení - červen 2021

Náplň práce

Zpracování listovních zásilek od klientů, třídění dle PSČ, razítkování, počítání, frankování, zadávání počtů zásilek do počítače, jednoduchá administrativa, lehká manuální činnost, práce v kanceláři.

EDM (Entre Direct Marketing) s.r.o.

Praha 9
ČR

Kontaktní osoba:
Ondřejka Stechr   773 765 545