Disponent logistiky Přelouč

Lokalita pracoviště: Přelouč, Pardubický
Aktualizováno před 29 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

-máte předchozí zkušenost s obdobnou pracovní pozicí (výhodou)
-dokážete se plynně domluvit v anglickém jazyce
-ovládáte práci s MS Office, za výhodu považujeme zkušenost se systémem SAP
-jste komunikativní člověk, který se dokáže rozhodovat i ve stresových situacích

Nabízíme

-flexibilní začátek a konec pracovní doby
-5 týdnů dovolené
-nadstandardní možnosti individuálního profesního rozvoje
-měsíční prémie až do výše 11 % z hrubé mzdy
-příspěvek na závodní stravování
-příspěvek na dopravu
-příspěvek na penzijní připojištění ve výši 4 % z hrubé mzdy, max. 1 500 Kč za měsíc
-zvýhodněné tarify u T- mobile pro Vás i Vaší rodinu
-firemní jazykové kurzy (1 hodina týdně v rámci pracovní doby)

Náplň práce

-zajišťování včasného dodání výrobků k zákazníkům
-zajišťování a koordinace zásobování firmy materiálem pro jednotlivé výrobní linky
-optimalizace skladových zásob
-vedení evidence materiálu v SAP a kontrola toku materiálu od příjmu až po expedici
-udržování optimálního množství materiálu na svěřených výrobních úsecích
-spolupráce při inventurách materiálu
-aktivní spolupráce při plnění náhlých požadavků zákazníka
-příprava a kontrola výrobních plánů na denní bázi
-každodenní komunikace s dodavateli a zákazníky

JOBSTART s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jana Horáková   602 620 927