Operátor CNC Laser - od 180,-Kč/hod + hrazené ubytování Brno

Plat: 180 - 220 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno před 28 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- SOU technického směru
- Zkušenost s obsluhou CNC strojů - ideálně CNC laserem
- Zkušenosti s obsluhou VZV
- Ochotu pracovat ve 12ti hodinovém směnném provozu
- Manuální zručnost
- Znalost technických výkresů
- Samostatnost a spolehlivost
- Praxe na obdobné pozici výhodou
- Dobrá pracovní morálka

Nabízíme

- Mzda 28.800,-Kč čistého vč.diet a prémií
- Mzda 180,-Kč/hod, příplatky dle zákoníku práce
- Diety 217,-Kč /den
- Zajištěné a hrazené ubytování
- Jednou za měsíc proplacená cesta do místa bydliště a zpět do práce v rámci České republiky
- Možnost týdenních finančních záloh
- Stabilní práci na hlavní pracovní poměr
- Možnost kariérního růstu
- Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, moderní společnost zabývající se zakázkovou výrobou plechových dílců pomocí CNC strojů a výrobních zařízení v dostupné lokalitě Brno - Modřice, příjmeme pracovníky na pozici Operátora - Obsluha plazmy

Náplň práce:
- Obsluha CNC laserového řezacího stroje
- Práce s měřícími přístroji, kontrola kvality
- Dohled nad dodržováním postupů a správnosti výroby
- Manipulace s vysokozdvižným vozíkem

Personal fabric - agentura práce a.s.

Ostrava Přívoz, 702 00
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jana Mecová   +420 724 065 854