Plánovač výroby Hradec Králové

Plat: 30000 - 32000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Hradec Králové, Královéhradecký
Aktualizováno před 11 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

M/Ž, SŠ/VŠ; velkou výhodou jsou zkušenosti s plánováním výroby, nákupem nebo logistikou z výrobní společnosti; aktivní znalost AJ, znalost NJ vítána; uživatelská znalost MS Office (znalost SAP výhodou),
analytické myšlení, vstřícnost, komunikativnost, spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme

* finanční ohodnocení cca 29 - 32tis. Kč + další benefity

* zázemí silné mezinárodní společnosti

* možnost osobního růstu

* řada zaměstnaneckých benefitů

Náplň práce

* správné rozvržení objednávek

* efektivní vytížení výrobních linek

* sledování průběhu výroby zakázek

* určení materiálů potřebných pro danou výrobu

* stanovení kapacit v souladu s požadavky zákazníků

* pravidelný reporting

* velmi úzká spolupráce s jednotlivými odděleními (výroba, zákaznický servis, logistika, kvalita)

Personal Consult s.r.o.

S. K. Neumanna 1257
50002 Hradec Králové
Česká republika

Kontaktní osoba:
Alena Lhotáková   777 136 052