Test Manager telco) Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Dostanete na starosti tým Test specialistů (10+) a zároveň se budete podílet na projektech. Oceníme velmi dobrou zkušenost s nastavováním testovacích strategií a scénářů, vč. výběru testovacího prostředí a samotné metodiky tak, aby fáze testování aplikací probíhala co nejefektivněji.

Na Vás bude:
   •  Plná zodpovědnost za tým testerů, vč. jeho optimálního složení, adaptace nových kolegů/kolegyň, hodnocení a dalšího rozvoje
   •  Účast na projektech (nastavení testovacích scénářů, časový odhad apod.)
   •  Komunikace jak s Delivery manažerem, tak externě se zákazníky

Potřebujete:
   •  Zkušenost z obdobné role (Test/QA Lead,) min. 3 roky
   •  Zkušenost s automatizovaným, i manuálním testováním (integrační, performance…)
   •  Zkušenost zavádění metodik testování na různých projektech
   •  Certifikace výhodou (ISTQB, atd.)

Nabídneme:
   •  Velký prostor pro seberealizaci
   •  Flexibilní pracovní doba
   •  Balíček benefitů (5 týdnů dovolené, sickdays, multisport karta, stravenky…)
   •  Po zapracování možnost částečného Home Office
   •  Kvalitní zaškolení po nástupu

mBlue Czech, s.r.o.

158 00 Praha 5 - Jinonice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Kateřina Ostrýžová