IT Specialista aplikační podpory Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro významného klienta, který působí v oblasti plynovodů, hledáme samostatného kolegu, který bude mít na starosti IT podporu obchodních aplikací.

Co bude náplní práce?
   •  spolupráce při přechodu na novou tradingovou aplikaci
   •  podpora uživatelů a řízení dodavatelů
   •  komunikace se správci systémů
   •  proaktivní vyhledávání a odstraňování incidentů v aplikacích
   •  předávání vzniklých problémů na tým vývojářů

Čím nás potěšíte?
   •  zkušeností s obchodními systémy (CRM, ERP, bankovní, aukční, burzovní apod.)
   •  základní orientace v MS SQL (Select)
   •  přehled o sítích, komunikačních protokolech
   •  AJ - komunikace s dodavateli
   •  dobrými komunikačními schopnostmi
   •  samostatností - pozice je pro zkušenější uchazeče

Čím potěšíme my Vás?
   •  stabilní zaměstnavatel navzdory ekonomickým či epidemiologickým krizím
   •  prací ve firmě, kde jsou přátelské vztahy a firemní kultura na prvním místě
   •  super lokalitu, kde zaparkujete nebo se dostanete MHD
   •  v Covidové době možnost práce na home office, poté HO dle domluvy
   •  řadu nadstandardních benefitů, které nenajdete všude (Flexibilní pracovní dobu 37,5 hodin týdně, 5 týdnů dovolené, 3 Sick days, Flexipass, Multisport karta, stravenky, penzijko apod.)
   •  možnost pracovat na zajímavých projektech se zajímavými lidmi a rozvíjet se
   •  nástup možný ihned

mBlue Czech, s.r.o.

158 00 Praha 5 - Jinonice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Alena Šuttová