Montér pro zahraniční montáž ocelových konstrukcí Pardubice

Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Nutná je praxe na místě montéra - ideálně velkých ocelových konstrukcí či staveb; velkou výhodou je vyhl. 50§6 nebo svářečský průkaz; velmi dobrá fyzická kondice a zdravotní stav, organizační schopnosti, zodpovědnost a spolehlivost, ochota pobývat dlouhodobě v zahraničí, ŘP B

Nabízíme

Finanční ohodnocení odpovídající náročnosti této pozice. Diety a stabilní zázemí. Vše potřebné pro úspěšnou a včasnou realizaci zakázek. Přátelský kolektiv a podpora ze strany vedení firmy. Nástup možný ihned!

Náplň práce

Montážní práce na zakázkách a projektech ocelových konstrukcí v zahraničí. Plnění svěřených úkolů podle denního harmonogramu, dodržování bezpečnosti na stavbě a standardů kvality.

Personal Consult s.r.o.

S. K. Neumanna 1257
50002 Hradec Králové
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lucie Kloučková   774 58 48 28