Uklízeč/ka - pozice vyhrazena pro OZP Mladá Boleslav, Brodce

Plat: 8500 - 10000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Mladá Boleslav, Brodce, Středočeský
Aktualizováno před 16 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

předchozí zkušenosti s úklidem vítány
vysoké pracovní nasazení a ochota k fyzické práci
příjemné, vstřícné vystupování
smysl pro pořádek, pečlivost a spolehlivost
zájem o dlouhodobou spolupráci

Nabízíme

dynamické prostředí úspěšné a rostoucí české společnosti
přátelský kolektiv, kde se nebudete bát na cokoliv zeptat
motivující mzdové ohodnocení, dovolená nad rámec ZP
práci v jednosměnném provozu v Kosmonosech nebo Brodcích ve zkráceném úvazku 20 h/týden.

Náplň práce

pravidelný úklid administrativních prostor, zázemí pro zaměstnance, šatny a WC
pravidelný úklid na hale - úklid kanceláří, denních místností, šatny a WC
dostatečné zásobování hygienickými potřebami
čistotu a pořádek v úklidové místnosti

Filipa PLUS k.s.

50781 Lázně Bělohrad
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jana Hovorková