Montér elektro Olomouc

Lokalita pracoviště: Olomouc, Olomoucký
Aktualizováno před 12 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• vzdělání min. vyučen – obor elektro
• výhodou – Vyhláška č. 50/78 Sb. - §6 nebo §7 nad 1000 V
• flexibilnost
• vítáme řidičský průkaz sk. B a C
• dobrý zdravotní stav
• spolehlivost
• způsobilost k týmové práci

Nabízíme

• zázemí silné a stabilní české společnosti
• širokou nabídku benefitů
• nadstandardní mzdové ohodnocení
• 5 týdnů dovolené
• přátelskou podnikovou kulturu (sportovní a společenské akce i pro rodinné příslušníky)
• dovoz i odvoz zajištěn firemním autem z místa bydliště do práce

Náplň práce

Chceš pracovat v silné a stabilní společnosti, kde budeš mít jistotu práce, velmi dobré finanční ohodnocení a zároveň super partu lidí kolem sebe? Máš vzdělání v elektrotechnickém oboru? Tak se přidej k nám a doplň naši partu na pozici MONTÉR ELEKTRO.

Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.

530 02 Pardubice - Zelené Předmě
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petra Laurincová   +420 607 095 146