Operátor automatických tvarovacích zařízení R+S a Olbrich Volduchy

Lokalita pracoviště: Volduchy, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* střední škola nebo výuční list technického směru
( v dnešní situaci jakýkoliv vyúční list a praxe technického směru )
* schopnost učit se pracovní a technologické postupy jednotlivých dílů
a stavbu materiálů u jednotlivých projektů
( každé tvarovací zařízení vyrábí cca. 5 – 9 druhů dílů
* schopnost organizace práce a spolupráce s ostatnímy pracovníky

Nabízíme

* příspěvek na dojíždění
* dovolená navíc
* příspěvek na stravování
* příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
* příplatky nad rámec Zákoníku práce

Náplň práce

Pro našeho významného klienta v oboru automotive hledáme nové kolegy přímo do kmene společnosti.
* výměna tvarovací formy
* správné nastavení tvarovací formy
( mechanické nastavení dištance ve formě a napínacích rámů )
* nastavení parametrů na tvarovacím zařízení
( nastavení teplot a časů ohřevu, velikost přířezu přístřihu atd. na ovládacím panelu )
* optická kontrola vyrobených dílů ( po zaškolení )
* doplňování materiálu
* spolupráce při údržbě a čištění stroje

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Lucie Zlatohlávková