Finanční manažer Chomutov

Lokalita pracoviště: Chomutov, Ústecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* VŠ vzdělání v ekonomické či finanční oblasti
* zkušenost s financemi v mezinárodní společnosti
* znalost ERP systémů v oblasti FiCo - Microsoft Dynamics Ax popř. SAP
* pokročilá schopnost práce s MS Office, zejména Excel
* komunikace v AJ
* působení ve výrobní společnosti a zkušenosti z oblasti nákupu jsou výhodou

Náplň práce

Hledáme zkušeného manažera z oblasti finančnictví pro výrobní společnost v lokalitě Chomutov.

Důležitá je orientace v předpisech v oblasti účetnictví, daní a práva v oblasti financí. Nesení zodpovědnosti za účetnictví a controlling v rámci společnosti. Reportování finančních výsledků (P&L, rozvaha, ...), nastavení a dodržování finančního plánu společnosti. Provádění finančních analýz a pravidelné zákonné výkaznictví (daně, Intrastat, kontrolní hlášení). Řízení finančních toků a provádění plateb. Spolupráce a komunikace s auditory společnosti, s finančním úřadem, bankami, globálním Finančním ředitelem skupiny a externími daňovými poradci (mzdová účetní, auditoři). Řízení lokálního týmu (cca 2 podřízení).

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Šárka Marcilisová