Technik chlazení Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 2 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Náplň práce:
- Opravy, montáž a servis klimatizačních jednotek (SPLIT, VRV)
- Revize chlazení, diagnostika zařízení

Požadujeme:
- Znalost systému přímého chlazení
- Vyhláška č. 50/1978 Sb.,, § 6
- Svářečský průkaz – základní zkouška pájení natvrdo (ZP 912)
- ŘP sk. B
- Spolehlivost, zodpovědnost
- Flexibilita

Nabízíme:
- Zajímavou práci v mezinárodní společnosti
- 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc
- Denní příspěvek na stravné ve výši 60,50Kč za odpracovanou směnu
- Flexi passy v hodnotě 1.500,-Kč
- Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění až 1.000,-Kč
- Zaměstnanecký akciový program Seop
- Vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance
- Slevy na firemní produkty, příspěvek na Multisport kartu, zlevněné volání u T- mobile a další zvýhodněné nabídky partnerů

Pracoviště: Praha, celá ČR

Nástup: Ihned nebo dle dohody

Skanska a.s.

Přístavní 819
Ústí nad Labem
Česká republika

Kontaktní osoba:
Personální oddělení