Obráběč od 150,-Kč/hod + hrazené ubytování Nový Jičín

Plat: 150 - 180 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Nový Jičín, Moravskoslezský
Aktualizováno před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Vyučení v technickém oboru (výhodou obráběč kovů)
- Praxi min. 2 roky - Obráběč
- Technické myšlení a manuální zručnost
- Orientace v technické dokumentaci
- Dobrý zdravotní stav
- Samostatnost, spolehlivost
- Profesionální přístup a ochotu učit se novému

Nabízíme

- Stabilní zaměstnání , pracovní smlouva na plný úvazek (HPP)
- Mzda 150,-Kč /hod
- Denní dieta 217,-Kč
- Mzda 22.200,-Kč čistého /měsíc vč.diet
- 20dní dovolené
- Zajištěné a hrazené ubytování
-Jednou za měsíc proplacená cesta do místa bydliště a zpět do práce v rámci České republiky
- Možnost pravidelné finanční zálohy
- Pravidelný kontakt s koordinátorem agentury

Náplň práce

Pro našeho významného klieta, českého výrobce bezpečnostních trezorů a trezorové techniky, přimeme pracovníky na pozici Obráběč - obsluha frézky a horizontky- klasika.

Personal fabric - agentura práce a.s.

Ostrava Přívoz, 702 00
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jana Mecová   +420 724 065 854