IT Support Engineer Brno

Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• SŠ/VŠ vzdělání technického směru
• Všeobecný přehled v ICT
• Samostatnost, schopnost učit se nové věci, aktivní přístup k práci, být týmový hráč
• Praxi v oblasti správy IT a znalosti používaných technologií (AD, Windows a Linux servery, zálohování, monitoring, testování apod.)
• Znalost anglického jazyka

Nabízíme

• Práce ve stabilní společnosti, lídra ve svém oboru
• Pružná pracovní doba
• 25 dnů dovolené + 2 sick days
• Odborná školení a výuka anglického jazyka
• Příspěvek na stravování
• Občerstvení na pracovišti
• Bezproblémové parkování v blízkosti firmy
• Příjemné pracovní prostředí (žádný open space) a přátelský kolektiv
• Teambuildingové akce a mnohé další

Jak vidíte, je toho moc a tím to nekončí. Více Vám rádi řekneme osobně.

Náplň práce

* Podpora interních uživatelů
• Networking včetně VPN
• Správa Windows a Linux serverů ve virtuálním prostředí
• Práce s kvalitní dokumentací
• Spolupráce na bezpečnostních auditech
• Platební protokoly pro VISA, MC a další

Sonet, společnost s.r.o.

616 00 Brno
Česká republika

Kontaktní osoba:
Dagmar Žukovská