Nástrojař Rokycany

Lokalita pracoviště: Rokycany, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* min. SOU technického zaměření
* praxe jako zámečník nebo praxe v oboru technického vzdělání
* znalosti mechaniky, hydrauliky, pneumatiky a základní elektro
* řidičský průkaz skupiny B, VZV, VZP, svářečský průkaz výhodou (lze dodělat ve firmě)
* znalost funkce průmyslových zařízení a strojů

Nabízíme

* 4 týdny dovolené v kalendářním roce + dle počtu odpracovaných let dovolená navíc
* prémie za 100% docházku 2.700,-
* příspěvek na dojíždění 2,60 Kč/km
* z dlouhodobého pohledu možnost dalšího odborného i kariérního růstu
* příspěvek na stravování

Náplň práce

Pro našeho klienta, výrobní společnost se sídlem v blízkosti Rokycan
* úpravy a opravy výrobních forem pomocí metody TIG
* navařování ostřihových nožů
* tušírování do sedacích ploch

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Marcela Žežulová