Hledáme operátory/operátorky pro výrobu léčiv Třinec

Plat: 20000 - 25000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Třinec, Moravskoslezský
Aktualizováno před 12 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- chuť pracovat a být zodpovědný
- nebát se a chtít se naučit něco nového
- dobrý zdravotní stav a trestní bezúhonnost
- ochota pracovat na směny

Nabízíme

- čisté pracovní prostředí
- zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
- možnost sebevzdělávání a kariérního růstu
- měsíční bonusy
- možnost placených přesčasů + speciální bonusy za práci přesčas
- týden dovolené navíc
- dotované stravování na pracovišti a stravenky
- zvýhodněné ceny vyrobených produktů

Náplň práce

- práce ve výrobě léčiv, v čistém pracovním prostředí
- manipulace s materiálem, navažování dle přesně stanovených postupů
- kontrola hotových výrobků, balení
- obsluha výrobních linek

Comac jobs Ostrava

Těrlicko
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lenka Sýkorová   +420 770 108 588