Rozpočtář / přípravář staveb Hradec Králové

Plat: 25000 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Hradec Králové, Královéhradecký
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru
- praxe na pozici přípravář výroby nebo v realizaci staveb velkou výhodou
- znalost systému KROS 4
- orientace v projektové dokumentaci
- znalost stavebních materiálů a technologií, přehled o cenách stavebních prací
- uživatelskou znalost práce na PC - MS Office
- samostatnost, odpovědnost a flexibilitu
- dobré komunikační a organizační schopnosti
- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

- zaměstnání ve stabilní a rozvíjející se firmě
- po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou
- nástup možný ihned
- zaměstnanecké benefity – telefon, sick days, služební vozidlo dle potřeby
- odborný růst
- podpora dalšího vzdělávání
- flexibilní pracovní doba
- jednosměnný provoz
- slušné a férové jednání

Náplň práce

- samostatná tvorba rozpočtů a cenových nabídek (vodohospodářské a pozemní stavby)
- kontrola projektové dokumentace a podkladů pro zpracování cenové nabídky
- kompletace cenových nabídek a dokladů
- komunikace s dodavateli, subdodavateli a zákazníky
- vystavování objednávek

TERMA a.s.

Za Škodovkou 788
Hradec Králové
Česká republika

Kontaktní osoba:
Bc. Josef Vejs   +420 604 263 796