.NET developer - přechod na nové technologie Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Jsme fajn parta a hledáme k sobě někoho, koho prostě baví programovat a kdo chce být součástí transformace společnosti a pomůže nám, aby všechno proběhlo hladce a stejně tak fungovalo nadále.
Nebudeme tě lákat na zrekonstruované kanceláře, práci v centru Prahy (či z domova) nebo benefity. Pokud tě nadchne naše vize a samotný produkt, sedneme si spolu i chemicky, rádi tě uvidíme.

Čemu se tedy u nás budeš věnovat?
   •  Sjednocování stávajících platforem a rozvoji nových
   •  Orientaci na serverless stack a přechod do AWS

Čím u nás zazáříš?
   •  Zkušenostmi s ASP .NET (MVC) a ideálně i .NET Core/5
   •  Stejně tak zkušenostmi s cloudy (pokud jsi byl už při nějaké implementaci, rádi probereme dané postupy)
   •  Neřešíš věci separovaně, ale dávás důraz na "bigger picture"

Co najdeš u nás?
   •  Prostředí, kde se potkává start-up s korporací
   •  Fajn kolektiv – za standardní situace se rádi potkáme i po práci
   •  Flexibilitu v rámci spolupráce i technologií (the newer the better)
   •  A mnoho dalšího

Zaujala Tě tato pozice? Dej mi vědět a řekneme si více...

mBlue Czech, s.r.o.

158 00 Praha 5 - Jinonice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Martina Knopová