Strojník Hradec Králové

Plat: 150 - 180 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Hradec Králové, Královéhradecký
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Praxe na kráčejícím bagru je výhodou, ale není podmínkou
- Strojní průkaz na kolový, pásový bagr, případně ochota si tuto kvalifikaci doplnit
- Vyučen v technickém oboru výhodou
- Řidičský průkaz (min. sk. B)
- Pracovitost, důvěryhodnost, spolehlivost, samostatnost
- časovou flexibilitu

Nabízíme

- Stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející ryze české firmě
- Po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou
- Nástup možný od března
- Práci s kvalitním strojovým parkem
- Odborný růst
- Nadprůměrné mzdové ohodnocení
- Možnost získání i rozšíření příslušných oprávnění
- zaměstnanecké benefity – telefon, sick days
- slušné a férové jednání

Náplň práce

- Řízení a obsluha pracovního stroje (kráčející bagr (pavouk) Menzi Muck A81 a MM 5000 T2, traktor bagr FERMEC MF 965, pásové mini rýpadlo KUBOTA KX 101)
- Běžná údržba stroje
- Vedení příslušných záznamů
- Vodohospodářské práce na vodních tocích, zemní práce

TERMA a.s.

Za Škodovkou 788
Hradec Králové
Česká republika

Kontaktní osoba:
Bc. Josef Vejs   +420 604 263 796