Stavbyvedoucí Plzeň

Lokalita pracoviště: Plzeň, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ vzdělání - obor Technika prostředí staveb (specializace vytápění, chlazení, vzduchotechnika)
* min. 1 - 2 roky praxe v oboru - vedení staveb
* orientace ve výkresové dokumentaci
* orientace v normách, v technických podkladech a projektech
* ochota cestovat, dlouhodobější pracovní cesty
* týmová spolupráce, komunikační dovednosti
* zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
* analytické, logické a kritické myšlení
* pracovitost a pracovní nasazení
* znalost práce na PC - MS Office

Výhodou:
* zkušenosti s velkými projekty (10 mil. +)
* komunikativní znalost AJ nebo NJ

Nabízíme

* prostor pro velkou profesní realizaci
* zázemí prosperující společnosti
* stabilní zaměstnání
* přímé propojení s realizací staveb
* moderní, přátelské pracovní prostředí, důvěru a pružnou pracovní dobu
* podpora kolegů a vedení
* dobré platové ohodnocení
* benefity (variabilní složka platu, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění...)
* místo výkonu práce - Plzeň

Náplň práce

Pro našeho klienta hledáme kandidáta na pozici Stavbyvedoucí - Manažer realizace zakázek
* realizace investičních zakázek střediska
* objednávky materiálu na zakázky
* samostatné posuzování technických možností a kontrola plnění aktuálního projektového zadání u jednotlivých zakázek
* kontrola stavební připravenosti a zodpovědnost za minimalizaci marných výjezdů
* spolupráce při fakturaci zakázek, zajištění zjišťovacích protokolů

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Marcela Žežulová