Specialista řízení nákladů (m/ž) Pardubice

Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Analytické a logické myšlení

2-3 roky praxe v oboru (zkušenosti s účetnictvím, analýzou dat, sledováním nákladů)

VŠ vzdělání ekonomického směru
Výborná znalost práce v Excelu (kontingenční tabulky, pokročilé analytické funkce)
Zodpovědnost
AJ na komunikativní úrovni (komunikace se zahraničními zákazníky)

Znalost programu SAP je výhodou

Nabízíme

Flexibilní pracovní dobu s možností občasného homeoffice

Příležitost dál růst a rozvíjet se.

Široké portfolio benefitů: 5 týdnů dovolené, benefitní systém Cafeterie, mobilní tarify za velmi výhodné ceny pro Vás i Vaše blízké, příspěvek na penzijní připojištění, firemní fitness a kavárna, závodní stravování, slevy u našich partnerů a mnohem více!

Náplň práce

Sledování a kontrolling nákladů, snižování nákladů

Příprava kalkulací cen hotových výrobků

Příprava rozpočtů a následně jejich porovnání se skutečnými náklady

Příprava dat pro účetnictví

Správa řízení materiálových toků

Příprava pravidelných reportů

Jusda Europe s.r.o.

532 01 Pardubice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jitka Chudobová   734 644 431