Inženýr/ka kvality - předsériová výroba Praha-východ

Lokalita pracoviště: Praha-východ, Středočeský
Aktualizováno před 16 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- vzdělání s technickým zaměřením výhodou
- komunikativní znalost angličtiny
- znalost nástrojů kvality výhodou (např. VDA 6.3, VDA 6.5, znalost norem ISO 9001, ISO IATF 16949 a ISO 14001)
- řidičský průkaz sk.B

Nabízíme

- perspektivní zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti
- pružná pracovní doba
- motivující finanční ohodnocení a bonusy (roční bonus, závodní stravování a příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, vzdělávací kurzy a školení)
- 5 týdnů dovolené

Náplň práce

- zodpovědnost za kvalitu na nových projektech v předsériové fázi
- koordinace činností projektu
- komunikace se zákazníkem, odpovědnost za řešení požadavků a reklamací zákazníka (8D)
- spolupráce při procesních auditech (line walk, VDA 6.3)
- spolupráce při změnách výrobku nebo procesu
- kontrola předsériových vzorků/výrobků před odesláním zákazníkovi

HR Direct s.r.o.

293 01 Mladá Boleslav
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petra Semeráková   725 033 442