Projektový manažer Plzeň

Lokalita pracoviště: Plzeň, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* VŠ popř. SŠ vzdělání technického či ekonomického směru
* znalost práce s PC (Office 365, Outlook)
* dobrá znalost NJ slovem i písmem, AJ výhodou
* schopnost vést kolektiv cca 5 zaměstnanců
* praxe s vedením projektů, případně s optimalizací výroby
* samostatnost, spolehlivost, pečlivost, iniciativní přístup
* dobré komunikační, argumentační a týmové dovednosti
* prezentační dovednosti a umění plánovat
* profesionální vystupování, analytické myšlení
* zkušenosti z oblasti výroby vítány
* odolnost vůči stresu
* dobrý zdravotní stav

Nabízíme

* práci v silné a stabilní společnosti
* každoroční navyšování mezd
* příspěvek na stravování
* 5 týdnů dovolené
* věrnostní a jubilejní odměny
* příspěvek na penzijní připojištění
* jazykové a odborné vzdělávání
* další benefity

Náplň práce

Pro našeho významného klienta hledáme kandidáta na pozici Projektový manažer
* je odpovědný za řízení a zavádění nových projektů do výroby (převzetí, příprava, plánování, realizace, kontrola celého průběhu, vyhodnocení)
* vede tým napříč různými odděleními ve firmě a je zodpovědný za dosažení stanovených cílů projektu
* pravidelně zpracovává písemné zprávy o stavu prací na projektu, vytváří interní kalkulace
* podporuje a motivuje členy týmu
* po skončení předává projekt spolu s detailním vyhodnocením, připraví souhrn poučení a návrhů na budoucí zlepšení
* průběžně optimalizuje výrobní procesy v obou provozech
* má na starosti měření časové náročnosti procesů
* komunikuje s managementem firmy a se zákazníkem při realizaci projektů
* úzce spolupracuje s ostatními odděleními ve firmě

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Marcela Žežulová