Supervisor výroby Mladá Boleslav

Plat: 35000 - 45000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Mladá Boleslav, Středočeský
Aktualizováno před 16 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Min. 2letá praxe a zkušenost z výkonu na obdobné pozici v automobilovém průmyslu

Znalost PC (Microsoft Office – Word, Excel, Outlook, aj.), následná orientace v interních systémech

Schopnosti komunikační, organizační a strategického rozhodování

Schopnost role vedoucího pracovníka

Akceptace směnného režimu (třísměnný provoz)

Technická odbornost, manuální zručnost

Spolehlivost, analytické schopnosti, zkušenosti s lean managementem vítány!

Zkušenosti s prací s roboty ABB a Kuka výhodou!

Nabízíme

Stravenky, svoz do zaměstnání, 5 týdnů dovolené, nástupní bonus, cafeterie, firemní akce, zvýhodněný mobilní tarif, příspěvek na důchodové a životní pojištění aj.

Náplň práce

Zodpovědnost za kontrolu a přehled personálu na pracovišti

Pravidelná kontrola průběhu směny včetně reportingu nadřízené osobě

Zodpovědnost za onboarding nového personálu

Podílet se na dosažení podnikových cílů v oblasti výroby, kvality, BOZP a PO, ekologie a navrhovat opatření k jejich dosažení

Zajišťovat plánování a koordinování personálu na denní bázi

Řešení AD HOC záležitostí výrobního charakteru

Zodpovědnost za vedení směnových knih

Zodpovědnost za dodržování pracovních návodek ve svěřeném úseku

Pravidelné kontrola kvality provedených procesů

Pravidelné podávání zpráv o stavu výroby, produktivitě, dodávkách a kvalitě

HR Direct s.r.o.

293 01 Mladá Boleslav
Česká republika

Kontaktní osoba:
Markéta Kloučková   728 531 842