Tlumočník s ukrajinštinou - Nový jičín, Hluk

Plat: 28000 - 32000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Nový Jičín, Moravskoslezský
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

SMĚNOVÝ TLUMOČNÍK S UKRAJINŠTINOU, NOVÝ JIČÍN, HLUK, OD 28.000,-Kč + SVOZOVÁ DOPRAVA ZDARMA

Pro naše významné klienty, spol. Varroc Lighting Systems, s.r.o. a Hanon Systems Autopal, s.r.o. hledáme uchazeče na pozici SMĚNOVÝ TLUMOČNÍK S UKRAJINŠTINOU

Co vás čeká:
- překlady a tlumočení v rámci směny z ukrajinského do českého jazyka či obráceně
- komunikace s agenturními zaměstnanci
- účast při školení nových zaměstnanců
- případné další činnosti spojené se zajištěním plynulého chodu výroby

Nabízíme:
- měsíční mzdu od 28.000,-Kč
- mimořádné odměny a prémie
- možnost využití svozové autobusové dopravy zdarma
- smlouvu na hlavní pracovní poměr
- možnost kariérního růstu
- pravidelná školení v rámci zvýšení kvalifikace

Co očekáváme od vás:
- ochotu pracovat na 3 směnný provoz (směny na týdenní bázi v režimu N-O-R)
- vzdělání min. SOU (SŠ výhodou)
- komunikativní znalost ukrajinského jazyka podmínkou (slovem i písmem, rodilý mluvčí výhodou)
- komunikativní znalost českého jazyka (slovem i písmem)
- komunikační a organizační schopnosti
- aktivní přístup k práci

Místo výkonu práce:
- dle Vašeho výběru
- závody Nový Jičín, Hluk

V PŘÍPADĚ, ŽE VÁS NAŠE NABÍDKA ZAUJALA NÁM PROSÍM ZAŠLETE ŽIVOTOPIS FORMOU ODPOVĚDI NA TENTO INZERÁT.

Comac jobs Ostrava

Těrlicko
Česká republika

Kontaktní osoba:
Karolína Skopalová   770 108 589