Svářeč/ka - DPP Kralupy nad Vltavou

Plat: 200 - 250 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Kralupy nad Vltavou, Středočeský
Aktualizováno před 12 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Čím nás zaujmete:
- praxe ve svařování CO2 – podmínkou
- MANUÁLNÍ ZRUČNOST s chutí do práce, PEČLIVOST, SAMOSTATNOST, SPOLEHLIVOST
- flexibilita
- předchozí zkušenost ve výrobní společnosti - výhodou
- aktivní přístup k práci a zájem o dlouhodobou spolupráci

Nabízíme

Nabízíme:
- zajímavé finanční ohodnocení
- práce na DPP
a s možností přechodu na HPP s pracovní smlouvou na dobu neurčitou
- občerstvení na pracovišti (voda, káva, čaj, ovoce)
- čisté, nové a moderní pracovní prostředí
- firemní pracovní oblečení a jeho údržba – plně hrazena firmou
- obědy dovážené na pracoviště – výběr z několika jídel
- stabilní práce ve stále se rozvíjející společnosti a v rozšiřujícím se týmu
- pozice je vhodná pro muže i ženy
- pracoviště: Kozomín – logistický park CTPark Prague u Kralup n. Vltavou
NÁSTUP IHNED – na dobré uchazeče vždy rádi počkáme

METMO s.r.o.

277 45 Kozomín
Česká republika

Kontaktní osoba:
Pančáková   +420606043132