Celní deklarant, expedient Cheb

Lokalita pracoviště: Cheb, Karlovarský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* orientace v celních a souvisejících daňových předpisech
* orientace v účetních dokladech a jejich evidenci
* týmová spolupráce
* samostatnost, spolehlivost, pečlivost
* pokročilá znalost práce s PC
* komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou

Nabízíme

* zázemí stabilní nadnárodní společnosti
* firemní benefity
* stravenky
* příspěvek na dojíždění
* pružná pracovní doba
* nástup dle možností

Náplň práce

Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost se sídlem v Chebu
* komplexní správa celních dokladů a komunikace s příslušnými orgány veřejné správy
* vystavování celních dokladů
* ověřování správnosti deklarovaných zásilek
* kontrola dodržování celních předpisů
* vedení evidence a archivace celních dokladů
* vystavování, evidence a kontrola faktur za přepravu
* jednání s příslušnými úřady veřejné správy
* komunikace s obchodními partnery a dalšími pobočkami společnosti
* zpracování objednávek obchodních partnerů
* příprava pravidelných zpráv (hlášení), měsíčních výkazů apod.
* kontrola přepravních dokladů a balicích listů
* zajištění specifických požadavků zákazníka na přepravu
* odpovědnost za osvědčení o původu/licence pro duální použití EUR1 / ATR
* odpovědnost za správu formulářů a návaznost na prodejní a výrobní objednávky (L/C, EUR1,….)
* organizace přepravy
* komunikace s dopravními společnostmi
* sledování pozdního vyzvednutí zákazníky (ve spolupráci s obchodním oddělením)
* sledování zásilek
* L /C postupy
* řešení problémů
* řešení expresních zakázek

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Marcela Žežulová