Inženýr kvality-vhodné pro absolventy Ždírec nad Doubravou

Lokalita pracoviště: Ždírec nad Doubravou, Vysočina
Aktualizováno před 12 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

-SŠ vzdělání technického zaměření
- vzdělání (doplňkové studium) v oboru kvalita výhodou
- cizí jazyk na komunikativní úrovni Aj nebo Nj výhodou
- komunikativnost, spolehlivost, flexibilita
- vhodná pozice pro absolventa bez praxe

Nabízíme

- práci ve stabilní rodinné firmě s mezinárodním působením více jak 20 let
- finanční ohodnocení dle stupně profesionality
- možnost profesního růstu a prostor k seberealizaci
- individuální přístup k zaměstnancům
- příspěvek na dojíždění
- příspěvek na stravování
- docházkový bonus
- dny volna za odpracované roky
- firemní akce

Náplň práce

- řešení interních a zákaznických reklamací
- zabezpečování vzorkování a uvolňování nových výrobků
- dohled nad dodržováním systému managementu kvality ve firmě dle ČSN EN ISO 9001:2016
v praxi, spolupráce s výrobou.
- úzká spolupráce s manažerem kvality při plnění dalších úkolů

JOBSTART s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jana Horáková   602 620 927