Mistr výroby - 3 směnný provoz Mladá Boleslav

Plat: 40000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Mladá Boleslav, Středočeský
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, významnou automotive společnost, hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici Mistr výroby – 3 směnný provoz

Jaké budou vaše zodpovědnosti:

• zajišťování plnění výrobního plánu
• koordinace týmu v rámci provozu a motivace k lepším výsledkům
• organizace výroby v úzké spolupráci s nadřízeným
• personální zajištění směny
• spolupráce s personální agenturou a komunikuje pokrytí směn
• aktivní řešení mimořádných situace
• návrhy na zlepšení a odstraňování zjištěných nedostatků na pracovišti
• spolupracuje s oddělením údržby a kvality
• zpracovávání požadované dokumentaci

Pošlete nám svůj životopis, pokud máte:

• SOU/SŠ v oboru strojním
• praxi na pozici mistra
• zkušenosti a schopnosti vést tým
• dobré komunikační a organizační schopnosti
• trpělivost a ochotu hledat řešení
• samostatnost a zodpovědnost
• uživatelskou znalost PC (Excel, Word, Helios - výhodou)
• zkušenosti v automobilovém průmyslem budou výhodou

Místo výkonu práce:
• Mladá Boleslav

Možnost nástupu:
• ihned nebo dohodou

Nabízíme

Co za vaši práci dostanete:

• odpovídající finanční ohodnocení
• podporu svého nadřízeného
• dlouhodobou perspektivu v prosperující české společnosti
• přátelský kolektiv
• stravenky

Peopledrive

Doksy
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petra Nedvědová