Procesní inženýr/ka Mladá Boleslav

Lokalita pracoviště: Mladá Boleslav, Středočeský
Aktualizováno před 13 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- SŠ či VŠ technického směru
- předchozí zkušenost v automotive, v oblasti technologie a výroby, automatizace
- základní znalost nástrojů kvality (8D report, FMEA, Pareto analýza, KAIZEN, LEAN atd.)
- komunikativní Aj či Nj
- znalost MS Office, SAP výhodou
- proaktivní přístup, organizační a vyjednávací schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, odolnost vůči stresu
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

- zajímavá a zodpovědná pozice v úspěšné a rozvíjející se mezinárodní společnosti
- atraktivní mzdové ohodnocení a řada dalších benefitů - 13. plat, 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, možnost home office, příspěvky na stravování, volnočasové aktivity, atd...
- možnost profesního růstu a dalšího rozvoje a vzdělávání

Náplň práce

- analýza a optimalizace procesu výroby, tvorba dokumentace, pracovních instrukcí
- spolupráce při zavádění nových výrobků a výrobních procesů
- zavádění nových technologií, implementace automatizace, stanovení technologických postupů
- komunikace s dodavateli, komunikace a spolupráce v rámci společnosti (kvalita, výroba, vývoj, technologie)
- reporting, zpracování statistik, provádění auditů (interní, výrobkový)

HR Direct s.r.o.

293 01 Mladá Boleslav
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petra Semeráková   725 033 442