Disponent/ka logistiky Mladá Boleslav

Lokalita pracoviště: Mladá Boleslav, Středočeský
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- SŠ vzdělání, předchozí praxe v automotive
- komunikativní Aj či Nj
- znalost MS Office, SAP
- proaktivní přístup, rozhodnost, organizační schopnosti, samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

- zajímavá a zodpovědná pozice v úspěšné a rozvíjející se mezinárodní společnosti
- atraktivní mzdové ohodnocení a řada dalších benefitů - 13. plat, 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, možnost home office, příspěvky na stravování, volnočasové aktivity, atd...
- možnost profesního růstu a dalšího rozvoje a vzdělávání

Náplň práce

- zpracování požadavků zákazníka, promítnutí do SAP
- zajištění materiálu v optimálním množství pro fungování výroby JIT podniku
- udržování zásob v optimálních hladinách
- zadávání úkolů manipulantům pro vykládku vstupního materiálu a zásobování linky
- úzká spolupráce s oddělením výroby

HR Direct s.r.o.

293 01 Mladá Boleslav
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petra Semeráková   725 033 442