Software developer Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 13 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme zkušené programátory, kteří excelují buď v back end, nebo ve front end programování. Musíte mít minimálně 5 let zkušeností.
• Jste expert na back end, nebo front end.
• Jako pro front end programátora jsou JavaScript a TypseScript Vaším mateřským jazyk.
• Praxe s Reactem.
• Jste back end programátor a Pracujete s MS SQL, MySQL a máte hlubokou znalost C#.
• Dokážete tvořit nevšední, efektivní a elegantní řešení.
• Nebojíte se nových výzev a postavíte se jim čelem.
• Dokážete pracovat samostatně.
• Máte zkušenosti s vývojem webů

Nabízíme

• Adekvátní platové ohodnocení
• Možnost využití home officu
• Flexibilní pracovní doba
• Přátelský kolektiv

Náplň práce

Budete se podílet na vývoji aplikací a systémů. Dostanete na starost nové projekty, nad kterými poté budete dohlížet a vést junior developery.

Algorim, s.r.o.

Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
MIchael Tisoň