Regionální obchodní manažer s využitím anglického jazyka - sever ČR Mladá Boleslav I

Lokalita pracoviště: Mladá Boleslav I, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Náš klient je mezinárodní dodavatel průmyslových skladovacích a regálových systémů. V současné chvíli hledá regionálního obchodního manažera, který převezme již stávající portfolio zákazníků v regionu a zároveň bude získávat zákazníky nové.

Co bude náplní vaší práce?
   •  Budete zodpovědný za rozvoj již existujícího zákaznického portfolia, které momentálně ovšem není zcela vytíženo
   •  Také budete získávat zákazníky nové, tzv. akvizice
   •  Budování a udržování vztahů se zákazníky, denní kontakt jak telefonický tak osobní
   •  Analýza zákaznických potřeb a návrh řešení
   •  Plnění předem stanovených cílů a denní reporting
   •  Projektové řízení – jste u zákazníka i během dodání dohodnutého řešení
   •  Technické poradenství

Co od vás očekáváme?
   •  Preferujeme uchazeče s technickým myšlením, případně zkušenostmi. Očekávejte práci se SW podobným jako je AutoCAD
   •  Zkušenosti v obchodě min. 3 roky
   •  Alespoň středoškolské vzdělání
   •  Řidičský průkaz sk. B
   •  Velmi dobrou znalost anglického jazyka – nadřízený hovoří pouze anglicky a firma je mezinárodní
   •  Zápal a cit pro obchod
   •  Energickou a dynamickou osobnost, tzv. „outgoing personality“

Co nabízíme na oplátku
   •  Práce pro stabilní, mezinárodní společnost
   •  Využití anglického jazyka na denní bázi
   •  Přátelský, menší, mladý tým, možnost práce na home office, jistá míra svobody
   •  Automobil, mobilní telefon, notebook
   •  Další firemní benefity

Zaujala Vás pozice? Tak neváhejte zaslat životopis ještě dnes!

mBlue Czech, s.r.o.

158 00 Praha 5 - Jinonice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Julie Ungrman