Projektant - zabezpečovací zařízení Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* vzdělání elektrotechnického směru
* ABSOLVENT se zájmem o problematiku elektrotechniky s preferencí drážní dopravy
* obecný přehled v dopravní technologii na železničním zabezpečovacím zařízení
* znalost CADových systémů (AutoCAD, Microstation), orientace v projektové dokumentaci
* vyhláška č. 50/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice
* zájem o svůj obor a učit se novému
Výhodou
* orientaci v související legislativě a normách
* autorizace ČKAIT v oboru technologická zařízení staveb výhodou
* autorizace ČKAIT v oboru technika prostředí staveb, elektrotechnická zařízení výhodou
* vyhláška č. 100/1995 Sb. o elektrotechnické kvalifikaci
* schopnost prezentovat a obhájit navržené řešení
* smysl pro zodpovědnost, koordinace při řešení velkých projektů (práce v týmu, komunikativnost, preciznost)
* zájem učit se, popř. předávat znalosti ostatním v týmu
* ŘP sk. B (je potřeba dojet se podívat i do terénu)

Nabízíme

* stabilní zázemí silné české společnosti
* odpovídající platové ohodnocení, nástup na dobu neurčitou
* zajímavou práci při navrhování projektů dopravních staveb
* pokud máte praxi, využijete ji a ani se nebráníme vašim názorům
* odborné kurzy, školení, konference pro udržení si přehledu v oboru
* budete moci využít další firemní benefity (příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotní volno (sick days), příspěvek na sportovní aktivity, levnější tarif od mobilního operátora i pro rodinné příslušníky, odměna za doporučení nového zaměstnance – třeba kamaráda….).

Náplň práce

* samostatné zpracování a posouzení různých stupňů projektové dokumentace dopravních staveb, především železničních
* kontrolovat probíhající projekty z věcného i obsahového hlediska
* vedení projektů v daném oboru
* návrh a řešení projektové dokumentace železničního zabezpečovacího zařízení
* projednávání dokumentace s partnery investiční výstavby a příslušnými orgány a organizacemi
* provádění autorského dozoru, řešit vzniklé situace na stavbě v souvislosti se změnami projektové dokumentace a se změnami na stavbě

ELTODO, a.s.

142 01 Praha 4
Česká republika

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227