Pracovník/pracovnice nakládky Marefy Bučovice

Plat: 25000 - 34000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Bučovice, Jihomoravský
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Požadujeme min. středoškolské vzdělání zakončené výučním listem.
Potřebujete ŘP průkaz skupiny C+E nebo alespoň sk. C.
Znalost práce na PC.

Nabízíme

Motivující pracovní prostředí ve stabilní mezinárodní společnosti.
Zaměstnanecké výhody (příspěvek na penzi po ZD, roční prémie, obědy/večeře za 25,-Kč, 5 týdnů dovolené, výhodné volání + internet i pro rodinné příslušníky, příspěvek na stravování, Benefitka karta pro volnočasové benefity)
Okamžitý nástup.

Náplň práce

V areálu firmy budete pomocí PC a kamer nakládat naše cisterny pro řidiče, kteří pak rozvážejí krmení k zákazníkům. S tím souvisí i příprava nákladových a dodacích listů, která se provádí v počítači. Práce ve 12ti hodinových směnách, víkendy volné.

De Heus a.s.

685 01 Bučovice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Mgr. Zuzana Kouřilová   606739622