Projektový specialista – výstavba mobilní sítě Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 9 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Co budeš dělat?
• Budeš u přípravy zakázky (výstavba mobilní sítě) a převezmeš její realizaci
• S projektanty připravíš dokumentaci, specifikaci prvků a plán prací
• Připravíš podklady pro vystavení objednávek na zboží či služby
• Požádáš kolegy o zajištění povolení a smluv, které budou pro realizaci potřeba
• Budeš průběžně kontrolovat a kompletovat technickou dokumentaci
• Během zakázky dohlídneš na montážní skupiny – i osobně na zakázkách
• Zajistíš dodržování harmonogramu prací
• Zúčastníš se kontrolních dnů na zakázkách

Pro zvládnutí téhle práce potřebuješ:
• Prokazatelné zkušenosti s vedením alespoň menších projektů při výstavbě mobilních sítí (BTS, MW spoje, apod.)
• Vyhlášku 50/1978 Sb. § 6 (i neplatnou/obnovíme)
• SOU, SŠ s maturitou (obor elektrotechnika)
• Orientaci v technické dokumentaci - čtení v AUTOCAD
• ŘP sk. B – aktivní řidič – časté cesty po Čechách i na Moravu
• Lezecké zkoušky – výhoda nikoli podmínka

Co ještě můžeme nabídnout?
• Povedeš unikátní projekty, včetně výstavby moderních 5G sítí
• Budeš součástí renomované a ryze české firmy s dlouholetou tradicí
• Dostaneš prostor a šanci rozvíjet své dovednosti a zkušenosti
• Služební auto je k dispozici i pro soukromé účely
• Máme 5 týdnů dovolené a 2 dny zdravotního volna navíc
• Máme i další benefity (např. stravenky, příspěvek na sportovní aktivity, odměna za doporučení zaměstnance, a další na http://www.vegacom.cz/kariera)

ELTODO, a.s.

142 01 Praha 4
Česká republika

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227