Referent nákupu Kopřivnice

Plat: 35000 - 45000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Kopřivnice, Moravskoslezský
Aktualizováno před 16 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- min. SŠ vzdělání s maturitou, technické, popř. ekonomické zaměření
- praxe na obdobné pozici z výrobní společnosti
- AJ - komunikativně slovem i písmem
- NJ - výhodou
- SAP - výhodou
- analytické myšlení, samostatnost, schopnost pracovat pod tlakem

Nabízíme

- plat dle zkušeností kandidáta
- 13. plat
- stravenky
- příspěvek na penzijní připojištění
- flexibilní začátek a konec prac. doby
- možnost občasného HO
- vzdělávací kurzy a školení
- nástup ihned, popř. dohodou a přímo do kmene společnosti

Náplň práce

Pro našeho německého klienta, spol. působící v automobilovém průmyslu, hledáme vhodného kandidáta na pozici REFERENT NÁKUPU.

Náplň práce:
- zodpovědnost za nákup materiálu do výroby
- sledování plánu výroby, koordinace toku materiálu do výroby
- zajišťování přeprav a spolupráce při celním odbavení
- schvalování faktur
- monitoring skladových zásob a jejich optimalizace
- komunikace s dodavateli (tuzemskými i zahraničními)
- úzká spolupráce se strategickým nákupem, zákaznickým servisem a plánováním
- hodnocení dodavatelů

Quanta Human Resources CZ s.r.o.

Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petra Máchová   +420777356248