Specialista inženýringu aneb ze státní správy do developmentu Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Víte, jak probíhá veřejnoprávní proces u stavebních projektů? Máte praxi ve státní správě nebo soukromé organizaci v povolování a umís´tování staveb? Pak máte jedinečnou příležitost a budu se těšit na Váš životopis.

Kdo jsme?
   •  Jsme česká developerská společnost a
   •  Děláme projekty v oblasti prémiové rezidenční výstavby v Praze

Koho hledáme?
   •  Máte zkušenost v oblasti povolování a umísťování staveb ať už ve státní správě nebo v soukromé organizaci
   •  Znáte příslušnou legislativu (stavební zákon, správní řád, vyhlášky apod.)
   •  Jste opravdový odpobrník na dannou činnost
   •  Chcete získat nové znalosti a zkušenosti
   •  Jste organizačně schopný/á

Co bude hlavní náplní Vaší práce?
   •  Budete mít pod palcem hladký průběh veřejnoprávního procesu u našich projektů
   •  Sestavíte harmonogram procesu pro získání povolení k realizaci projektu
   •  Zkontrolujete, že projektová dokumentace je v souladu se zákonnými požadavky
   •  Budete sledovat vývoj legislativy v oblasti povolování staveb
   •  To vše bude protínat vzájemná spolupráce s různými projektovými týmy

A co nabízíme my?
   •  Přátelskou atmosféru a neformální prostředí
   •  Teambuildingové akce
   •  Stylové kanceláře na lukrativní adrese
   •  Širokou škálu benefitů (Telefon, příspěvky na stravování, životní/penzijní pojištění a příspěvek na sport, vzdělávací kurzy, různá školení, denně čerstvé ovoce, výborná káva apod.)
   •  A hlavně super finanční ohodnocení za odvedenou práci

mBlue Czech, s.r.o.

158 00 Praha 5 - Jinonice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Julie Ungrman