Traťový dělník České Budějovice

Lokalita pracoviště: České Budějovice, Jihočeský
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

O jakou práci jde?
- Práce na stavbě
- Údržba a rekonstrukce železničního svršku, železničního spodku nebo tělesa městské kolejové dopravy

Co splňuje ideální kandidát:
- Vyučen v technické oboru výhodou
- Pracovitost, spolehlivost
- Zdravotní a odborná způsobilost

Nabízíme:
- Stabilní práci v mezinárodní společnosti
- 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc
- Dle odvedeného výkonu náležitá odměna
- Denní příspěvek na stravné ve výši 60,50Kč za odpracovanou směnu
- Hrazené ubytování v blízkosti stavby
- Cestovní náhrady v případě práce mimo sídlo firmy
- Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění až 1.000,–Kč
- Flexi passy v hodnotě 1.500,–Kč
- Zaměstnanecký akciový program Seop
- Vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance
- Slevy na firemní produkty, Multisport karta za 350,–Kč, zlevněné volání u T- mobile a další zvýhodněné nabídky partnerů

Práce po celé ČR

Skanska a.s.

Přístavní 819
Ústí nad Labem
Česká republika

Kontaktní osoba:
Personální oddělení