ON - site HR koordinátor Rychvald

Lokalita pracoviště: Rychvald, Moravskoslezský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Kdo jsme?

Agentura s velmi dobrým jménem u našich klientů a kandidátů. Naším cílem je pomáhat firmám v regionu dosáhnout obchodního úspěchu zajištěním vhodných kandidátů na obsazované pozice. Jak to děláme? Porozuměním potřebám našich zákazníků, kandidátů a především našich kmenových zaměstnanců. Práce musí bavit, pak se výsledky dostaví samy.

Kdo jste vy?

komunikativní osoba, která ráda hovoří s lidmi
dotahujete úkoly do konce
jste časově flexibilní
máte komunikativní PJ (výhodou)
máte uživatelskou znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook)
máte ideálně zkušenosti s prací z interního HR výrobní firmy, nebo konzultanta personální agentury

Co budete dělat?

velmi úzce spolupracovat s naším klientem, u kterého budete mít kancelář
kontaktovat kandidáty a sjednávat pohovory
organizovat výběrová řízení
pracovat s databází kandidátů
zajišťovat nástupy do práce, plánovat směny, lékařské prohlídky...
zajišťovat veškerou administrativu a agendu spojenou s agenturním zaměstnáváním dle platné legislativy

Co vám můžeme nabídnout?

rodinné prostředí bez korporátních výkonnostních ukazatelů
pohodový tým lidí, které práce baví
férovou mzdu a bonusy za výkon
3 dny sickdays
tréninky, rozvoj a kariérní postup, který máte ve svých rukou
flexibilní pracovní dobu
mobil a laptop pro soukromé účely

V případě Vašeho zájmu, zašlete prosím svůj životopis prostřednictvím tlačítka odpovědět. Případné dotazy zodpovíme telefonicky na: 770 108 589.

POŠLETE NÁM SVŮJ ŽIVOTOPIS CO NEJDŘÍVE!

Comac jobs Ostrava

Těrlicko
Česká republika

Kontaktní osoba:
Karolína Skopalová   770 108 589