Obchodní zástupce - velké vozy - Středočeský kraj Praha

Plat: 40000 - 70000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

úspěšná praxe na obdobné pozici zaměřené na prodej
SOU/SŠ vzdělání technického směru
rozhled v oboru a o jak v technické oblasti, tak v oblasti finanční
ŘP sk. B, (C výhodou)
znalost MS Office, CRM - případně zaučíme
samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost
znalost AJ/NJ výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme

odpovídající finanční ohodnocení složené z fixní a motivující provizní částky
pracovní dobu uzpůsobenou obchodním aktivitám v regionu
kvalitní pracovní vybavení a zázemí stabilního zaměstnavatele
rozvoj, vzdělávání i možnost kariérního postupu

Náplň práce

aktivní vyhledávání obchodních příležitostí ve svěřeném regionu
pravidelná péče o stávající klienty a každodenní komunikace s nimi
sledování vývoje, trendů, novinek a aktivit konkurence v odvětví
spolupráce napříč firmou např. na marketingových kampaních nových produktů
příprava nabídek – technická, cenová i formální stránka
účast na veletrzích, promo akcích a dalších aktivitách

Peopledrive

Doksy
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lucie Kozáková