Konstruktér junior; 3D CAD Kladno

Lokalita pracoviště: Kladno, Středočeský
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• SŠ/VŠ vzdělání v oboru strojírenství – vhodné také pro absolventy
• Znalost 3D CAD programu, znalost SOLID EDGE výhodou
• Komunikativní angličtinu (mírně pokročilá úroveň - B1)
• Kreativita, technické myšlení, smysl pro detail, schopnost týmové spolupráce

Nabízíme

• Prostor pro odborný rozvoj
• Různorodou náplň práce
• Zázemí úspěšné a neustále se rozvíjející společnosti
• Flexibilní pracovní dobu
• Benefitní systém Cafeterie
• Home office
• Dovolená nad rámec zákona
• 13. plat
• Jazykové vzdělávání
• A další…

Náplň práce

• Budete pracovat na projektech pro zákazníky z celého světa - navrhovat komplexní konstrukční řešení a tvořit výkresovou dokumentaci ve 2D a 3D prostředí.
• Čeká Vás spolupráce v 15členném týmu zkušených konstruktérů, od kterých můžete čekat veškerou podporu. Součástí týmu budou také kolegové z výroby - technologové, prototypová dílna, konstruktéři ze zahraničí.
• Můžete se realizovat ve vývoji zcela nového produktu (spolupracovat s vývojovým týmem), nebo nových face-liftů stávajících produktů.
• Budete optimalizovat stávající produkty, spravovat data v informačním systému.
• Nedílnou součástí Vaší práce bude tvorba konstrukční dokumentace a její průběžná aktualizace.

Talentor Advanced Search s.r.o. - pobočka Ostrava

128 00 Praha 2
Česká republika

Kontaktní osoba:
Radim Kyčerka