Pasivní linka Innogy v Brně - jistota práce Brno

Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Maximální časovou flexibilitu a spolehlivost. Zákaznická linka je to nejprestižnější v tomto oboru a proto je třeba dodržovat docházku a chodit do práce včas.

Nabízíme

* fixní složka mzdy od 20 700 Kč + bonusy bez zastropování
* 25 dní dovolené
* HPP hned ze začátku spolupráce
* Pracuješ na nejprestižnejší zákaznické lince co je, takže zkušenost k nezaplacení. Naučíš se jak jak pečovat, tak prodávat, orientovat se v systémech a to se ti v životě nikdy neztratí
* Stravenky v hodnotě 100 na které ti přispějem 75%
* Multisport kartu, kterou využiješ všude v ČR a nejen na pohyb!
* Cafeterie
* Firemní tarif za hubičku
* Pitný režim v celém areálu. Kafe, čaj, čokoláda zdarma!
* Slevy kam se podíváš! CK Fischer, Shell, Samsung, MND aj.
* Klimatizované prostředí a super dostupnost ze všech koutů Brna i okolí!

Náplň práce

* Odbavování příchozích hovorů stávajících zákazníků
* Práce s celým portfoliem služeb
* Práce v interních systémech Innogy
* Administrativa spojená se změnou služeb a emailová komunikace se zákazníky

Conectart s.r.o.

190 00 Praha 9
Česká republika

Kontaktní osoba:
Veronika Kovaříková