Marketingový specialista pro exportní oddělení Říčany

Lokalita pracoviště: Říčany, Středočeský
Vloženo před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho významného klienta, obchodní společnost z oblasti prodeje a servisu spotřební elektroniky, elektrospotřebičů, telco, kancelářské techniky atd., hledáme do centrály se sídlem Praha Říčany vhodného kandidáta na pozici Marketingový specialista pro exportní oddělení.

Náplň práce
- Tvorba exportních ceníků
- Administrativní činnosti spojené s chodem oddělení
- Komunikace s produktovými manažery a dodavateli
- Příprava podkladů, pro jednání s dodavateli, příprava zadání pro dodavatele
- Příprava podkladů pro finanční, obchodní a marketingové reporty
- Zadávání podkladů do SAP
- Příprava a organizace marketingových eventů
- Tvorba marketingových materiálů a grafických podkladů pro exportní marketing
(POS materiály, letáky, brožury, tiskové inzeráty, atd.)
- Správa databází a úložišť s marketingovými materiály a grafickými podklady

Způsobilost
- Velmi dobrá znalost AJ
- Dobrá práce s Excel
- Praxi ve velkoobchodním prodeji (B2B)
- Logické a analytické myšlení
- Práce v SAP (výhodou)
- Zkušenost s velkoobchodním prodejem (B2B)

Nabízíme
- Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
- Zajímavé platové ohodnocení
- Stravování v jídelně
- Firemní výrobky za nákupní ceny

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

JOBSTART s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Dagmar Palinková   727 931 009