KAM pro ČR- pokročilé mikroskopické techniky 50.000-60.000,- Praha

Plat: 50000 - 60000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, jednoho z nejsilnějších distributorů v segmentu Life Science hledáme kandidáta/tku na pozici Senioe Sales Specialist - mikroskopie pro live cell imaging a pokročilé mikroskopické techniky pro region Čechy.

- VŠ vzdělání přírodovědného nebo medicínského směru se zaměřením na moderní zobrazovací techniky a nebo molekulární biologii
- Pokročilá aktivní znalost anglického jazyka (ideálně na úrovni C1 – pokročilý, schopnost prezentace produktů v anglickém jazyce)
- Osobnost s obchodním talentem (chuť prosadit se)
- Pokročilá dovednost práce na PC (budete používat MS Office, Outlook, CRM, internetové databáze, ovládací a analytický SW k přístrojům)
- Ochota cestovat
- Aktivní řidič
- Seniorská prodejní pozice pro oblast mikroskopie a složité zobrazovací techniky pro celou ČR
- Prodej stávajících a uvádění nových produktů na trh u zavedeného zákaznického portfolia
- Péče o stávající projekty a zákazníky a vyhledávání nových obchodních příležitoastí a průběžné rozšiřování zákaznického portfolia
- Prezentování komplexních služeb a řešení zákazníkům a důsledné řešení požadavků zákazníků
- Spolupráce s ostatními členy obchodního a servisního týmu
a profesionální následná (post-sales) péče o zákazníky
komunikace s dodavateli
- Aktivní účast na konferencích a seminářích, prezentace zejména v anglickém jazyce

Náplň práce

- Stabilitu a zázemí prosperující společnosti a zavedenou zákaznickou platformu
- Přátelský pracovní kolektiv
- Prodejní bonusy přímo navázané na výsledky prodejů v daném regionu
- Práci z domova (home-office), notebook, telefon, služební vůz i k soukromým účelům
- Dovolenou 5 týdnů, 3 dny sick-day příspěvek na stravenky, penzijní pojištění, Multisport karta

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Bc. Jan Kalina