Hledám zkušenou účetní se znalostí Heliosu - zkrácený úvazek Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Máme pro Vás pracovní nabídku s nástupem ihned. Kancelář budete mít v Karlíně, jsme malá mezinárodní společnost do 20 zaměstnanců.
Budete u nás mluvit česky a anglicky.

Budete zpracovávat účetnictví zahraniční firmy v účetním systému Helios Orange.

Budete evidovat faktury (tuzemské a zahraniční), účtovat bankovní výpisy, mzdy, cestovní doklady, dohadné položky, intercompany transakce. Budete zpracovávat měsíční výkazy, spolupracovat na externím auditu.
* zkušenosti v oblasti účetnictví podmínkou!
* plynulá čeština a angličtina (FIREMNÍM JAZYKEM JE ANGLIČTINA)
* předchozí zkušenosti s programem Helios Orange
* Bc. ekonomického směru výhodou

Náplň práce

* Nástup na HPP je možný IHNED
* Nástupní mzda dohodou dle Vašich zkušeností
* Firma sídlí na Praze 8 (Karlín - u metra Křižíkova)
* 5 týdnů dovolené, Flexi pass (Sodexo) 1000 Kč/měsíc, stravenky 70 Kč

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Romana Koudelková   736 482 328