Osobní bankéř - Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- SŠ vzdělání
- úspěšná praxe na obdobné pozici v bankovním či finančním prostředí
- orientace na potřeby a spokojenost klienta
- proaktivní přístup k obchodu
- schopnost samostatného řešení problémů
- velmi dobré komunikační dovednosti

Nabízíme

- různorodá pracovní náplň na zodpovědné pozici v rámci zavedené pobočky
- možnost zúročit své zkušenosti v rámci privátního bankovnictví
- další možnost rozvoje a vzdělávání
- pracoviště v příjemném moderním prostředí
- velmi dobré mzdové ohodnocení
- standardní balíček zaměstnaneckých benefitů - stravenky, 5 týdnů dovolené, systém cafeterie (příspěvky na volný čas), sick days, bankovní produkty za zvýhodněných podmínek aj.

Náplň práce

- komplexní péče o retailové klienty - přidělené portfolio i klienti přicházející na pobočku
- proaktivní akvizice nových klientů i cross-sell na stávajícím portfoliu
- nabídka depozitních i úvěrových produktů vč. hypoték, administrativa s tím spojená
- další úkoly spojené s provozem pobočky a plněním bankovních standardů
- odpovědnost za KPI, reporting, komunikace s centrálou

Peopledrive

Doksy
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lucie Kozáková