Dělník v zinkovně - na zaučení - nástup ihned Beroun

Plat: 18000 - 25000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Beroun, Středočeský
Aktualizováno před 7 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Fyzickou zdatnost
- Manuální zručnost
- Dobrý zdravotní stav
- Spolehlivost

Nabízíme

- Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- Mzda od 18.000,-Kč čistého při fondu prac.doby
- Denní diety ve výši 217,- Kč za každý odpracovaný den
- 25 dní dovolené
- Zajištěné a hrazené ubytování
- Proplácené jízdné
- Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
- Možnost finanční zálohy
- Možnost přesčasů

Náplň práce

Na hlavní pracovní poměr ihned přijmeme manipulačního dělníka do zinkovny.

Náplň práce:

- Fyzicky náročná práce, navěšování a svěšování pozinkovaného materiálu, různých velikostí a tvarů
- Práce na zaučení

Personal fabric - agentura práce a.s.

Ostrava Přívoz, 702 00
Česká republika

Kontaktní osoba:
Viola Demhasajová   +420 797 978 299