Přípravář nástrojů / Seřizovač plastů mimo automotive Sutice

Plat: 26000 - 28000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Sutice, Liberecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SOU obor seřizovač, strojní zámečník nebo nástrojař
* seřizování vstřikolisů ENGEL, ARBURG výhodou
* čtení strojní technické dokumentace
* řidičský průkaz "B"
* průkaz řidiče VZV
* pečlivost, spolehlivost

Nabízíme

* mzda dle praxe a zkušeností
* 3 směnný provoz, 12 hodinové směny
* nástup přímo do kmene
* 5 týdnů dovolené
* závodní stravování
* zaměstnanecké benefity

Náplň práce

Pro našeho klienta, který je dlouhodobě úspěšný v oblasti strojírenství, hledáme šikovného Přípraváře a zároveň i Seřizovače vstřikolisů.
* seřizuje vstřikolisy dle návodek
* vytváří programy a návodky na vstřikolisy
* během výroby zapisuje parametry a zdůvodňuje případné odchylky
* má zodpovědnost za svěřené stroje a periferie
* předkládá návrhy na opravy strojů
* provádí průběžnou údržbu forem

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Lenka Medková