Provozní manažer Česká Lípa

Plat: 23000 - 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Česká Lípa, Liberecký
Aktualizováno před 7 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

SŠ vzdělání
praxe ve stejné či obdobné pozici minimálně 2 roky
schopnost týmové spolupráce a vedení týmu
práce na PC
řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič)
časová flexibilita
dobré komunikační schopnosti a slušné vystupování
čistý výpis rejstříku trestů

Nabízíme

práce na HPP
služební automobil, mobilní telefon a PC
zázemí a jistotu stabilní a silné rodinné firmy s dlouholetou tradicí
pravidelný měsíční příjem
dlouhodobou spolupráci
odborné zaškolení na danou pozici

Náplň práce

zajíštění provozu na svěřených objektech
vypracování směrnic ke svěřeným objektům
plánování směn pro svěřené objekty
zpracování podkladů pro mzdy
pracovní cesty na svěřené objekty (v rámci ČR)
pohovory s uchazeči o zaměstnání
komunikace se zákazníky

HENIG - security servis, s. r. o.

Česká Lípa
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ivana Bittmanová   778411782